Kategorie referencí

1316-4091-montaz-auto MNO.jpg

Naše oblast - Evropa

Působíme v téměř celé Evropě. Vedle vlastních montážních a servisních týmů máme v některých zemích partnerské společnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

6_result.jpg

Výroba Jsme 100% česká společnost a naše výrobky jsou vyráběny v České republice

Jsme český výrobce. Součástí našeho závodu je kovovýroba, prášková lakovna, stolárna a dílna na zpracování plastů. Jsme ekologičtí, úsporní a inovativní.

1_result.jpg

Historie MBG Společnost jsme založili v roce 1993

Máme tradici od roku 1993. Jsme evropský lídr ve vybavení interiérů čerpacích stanic. Někteří naši zákazníci s námi spolupracují po celou dobu naší existence.

1316-3118-Cerva-Pribram_result.jpg

Kvalita Jsme držitelem certifikátu pro řízení kvality ISO 9001

Jednou z hlavních priorit je pro nás 100% kvalita. Ta totiž znamená spokojenost zákazníka. A spokojenost zákazníka je naším cílem.

d001_result.jpg

Reference prodejen Máme mnoho spokojených zákazníků

Máme mnoho spokojených zákazníků. Vybavení prodejen dodáváme do prodejen tabáku, sportovního vybavení, pracovních pomůcek, lékáren, textilu, knihkupectví a dalších.

1316-4009-montaz-auto_result.jpg

Montáž a servis prodejen Naším cílem je vaše všestranná spokojenost

Máme vlastní montážní a servisní týmy složené ze zkušených profesionálů. Vybavení prodejny namontujeme podle vašich provozních potřeb. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

1316-1299.jpg

Výroba vybavení prodejen Výsledkem naší práce je kompletně vybavená prodejna

S naší zámečnickou výrobou, stolárnou, práškovou lakovnou a dílnou zpracování plastů jsme schopni vyrobit celou řadu atypických výrobků. Vycházíme vstříc zákazníkům v množství použitých materiálů a jejich vzájemnou kombinací, a také v řadě barevných kombinací. Výsledkem je kompletně vybavená prodejna.

1316-0103_result.jpg

Design prodejen Vytváříme prostory s nezaměnitelnou atmosférou

Spolupracujeme s designéry i architekty. Vytváříme prostory s nezaměnitelnou atmosférou. Řídíme se heslem: Každý metr prodává.

agip01_result.jpg

Reference Máme řadu dlouhodobě spokojených zákazníků

Máme řadu dlouhodobě spokojených zákazníků. Někteří z nich s námi spolupracují již od našeho vzniku v roce 1993.

3D_CERVA_2013_11_17_3.jpg

Variabilní systém Máme vlastní výrobu a dlouholeté zkušenosti

Prodejny čerpacích stanic musí vystavit širokou paletu zboží na malém prostoru. Proto potřebují variabilní systém. A ten umíme podle přání zákazníka navrhnout, vyrobit a dodat. Máme vlastní výrobu a dlouholeté zkušenosti.

6_result.jpg

Přímý výrobce Využíváme nejnovější technologie, které neustále modernizujeme

Vlastní výroba nám umožňuje pružně reagovat na požadavky zákazníka. Návrh, zpracování, výroba a expedice se odehrává na jednom místě. Využíváme nejnovější technologie, které neustále modernizujeme.

1316-4045-montaz-auto.jpg

Montáž a servis Vybavení prodejny namontujeme podle Vašich provozních potřeb

Máme vlastní montážní a servisní týmy složené ze zkušených profesionálů. Vybavení prodejny namontujeme podle Vašich provozních potřeb. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.