Poskytované služby Od výroby po servis

Poskytujeme komplexní služby. Vedle výroby zajišťujeme také dopravu vybavení do vaší prodejny, odbornou montáž a záruční i pozáruční servis. Naše montážní týmy tvoří kvalifikovaní a zkušení profesionálové, kteří jsou i v průběhu montáže schopní pružně reagovat na vaše případné dodatečné požadavky. Dobu montáže přizpůsobujeme vašim provozním potřebám. Mimo region střední Evropy dlouhodobě spolupracujeme s partnerskými firmami, jejichž proškolení pracovníci se vedle montáží věnují i záručnímu a pozáručnímu servisu. Naším cílem je vaše všestranná spokojenost.


Reference

Máme řadu dlouhodobě spokojených zákazníků. Někteří z nich s námi spolupracují již od našeho vzniku v roce 1993.

Přejít na reference

Přímý výrobce

Díky vlastní výrobě v našem výrobním závodě v Zábřehu jsme schopni navrhnout, vyrobit a namontovat vybavení prodejny přesně na míru vaší prodejny. Zpracujeme návrh podle vašich požadavků, po odsouhlasení připravíme cenovou nabídku a po podpisu objednávky začínáme s výrobou. Součástí našeho závodu je kovovýroba vybavená nejmodernější CNC technologií, stolařská dílna, prášková lakovna a dílna na zpracování plastů. Při výrobě využíváme nejnovější technologie, které neustále modernizujeme. Dbáme na ekologii, úspornost a inovace.


Variabilní systém

Dokážeme vyrobit vybavení prodejny pro každou čerpací stanici. Naši produkci přizpůsobujeme přesně dle požadavků zákazníka k jeho grafickému manuálu – umožňuje nám to vlastní výroba. Vyrobíme regály na celý široký sortiment zboží, které se na čerpacích stanicích obvykle prodává. Zpracováváme také návrh rozmístění nábytku v prostoru prodejny, a to včetně bokorysů. Nabízíme celou řadu variant regálového systému - základní řadu kovových regálů dokážeme obohatit doplňky ze dřeva, skla nebo plastu. Navíc jsme schopni dodat vybavení v mnoha barevných variantách.