Konstruktér

Konstruktér

Náplň práce:

 Příprava technických výrobních výkresů pro zámečnickou a stolařskou výrobu

  • Konstrukční zpracování designového návrhu
  • Řešení konstrukčních problémů

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ technického směru – výhodou
  • Schopnost rozpracovat designový návrh do konstrukčního řešení
  • Znalost kreslícího programu ve 3D – Inventor
  • Komunikativní znalost AJ
  • Aktivní řidič – sk. B

 Nabízíme:

  • Zajímavou a tvůrčí práci pro zákazníky jako jsou např: Amazon, Holba, Adidas, Dyson
  • Zázemí stabilní společnosti s orientací na zahraniční trhy: Evropa, Amerika, Japonsko
  • Příspěvek na podnikové stravování formou stravenkové paušálu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Nástup: Dohodou
  • Mzda: Dohodou

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:

MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh

kontakt: Silvie Vyroubalová

Tel. 583 401 311

e-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz

www.mbg.cz

V Zábřehu dne: 20.05.2024