ZALOŽENO
1993

PŘIDEJ SE DO TÝMU

SYSTÉMOVÝ MANAŽER / IT SPECIALISTA

Náplň práce:

  • Zajištění bezproblémového chodu IT infrastruktury (FortiGate, Cisco, Aruba, VMware, Windows Server, MS SQL, Veeam),monitoring, upgrade a pravidelný reporting vedení společnosti.
  • Administrace a rozvoj firemního ERP Helios Orange Inuvio, tvorba reportů.
  • Zodpovědnost a příprava budgetu IT oddělení společnosti, investice a rozvoj (CAPEX) a jiných reportů.
  • Management softwarových licencí ve společnosti, HW majetku.
  • Podílení se na podpůrném řízení společnosti, metodická a systémová školení v oblasti řídících procesů.
  • IT podpora uživatelům – distribuce a údržba IT vybavení.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání nejlépe v informačních technologiích
  • AJ výhodou
  • ŘP sk. B
  • Analytické myšlení, zaměření na výsledek, schopnost práce v týmu
  • Pracovitost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a systematičnost
  • Výhodou znalosti LEAN, Six Sigma

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Zajímavá a tvůrčí práce – možnost seberealizace při implementaci nových projektů
  • Možnost sjednání flexibilní pracovní doby
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na podnikové stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené

Mzda: Dohodou

Nástup: Možný ihned

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:

MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh

kontakt: Silvie Vyroubalová

Tel. 583 401 311

e-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz