ZALOŽENO
1993

PŘIDEJ SE DO TÝMU

DESIGNER/KA INTERIÉRŮ

Náplň tvojí práce

3D návrhy a vizualizace interiérového vybavení

příprava podkladů pro cenové nabídky dle návrhů

konzultace požadavků se zákazníky

spolupráce s ostatními členy týmu

úzký kontakt s výrobou

Očekáváme od tebe

vzdělání v oboru design nábytku a jemu podobné

orientace v současném designu

znalost programů Sketch UP, AutoCad, 3ds MAX

anglický jazyk/německý jazyk

pozice vhodná i pro absolventy

Můžeme Ti nabídnout

odpovídající platové ohodnocení

zajímavá a tvůrčí práce pro zákazníky v tuzemsku i v zahraničí

příspěvek zaměstnavatele na stravování

týden dovolené navíc nad rámec ZP

možnost sjednání flexibilní pracovní doby

možnost dalšího vzdělávání, zaškolení samozřejmostí

Nástup možný ihned

Životopisy s portfoliem prací zasílejte na email: silvie.vyroubalova@mbg.cz; mob.: 737 283 903

TECHNIK PROJEKTANT/KA

Technická příprava nových projektů v oblasti interiérů

Tvorba 2D/3D návrhů

Konstrukce a tvorba výkresové dokumentace

Vedení svěřených projektů a zodpovědnost za jejich realizaci, provedení a úplnost

Min. SŠ vzdělání technického směru

Znalost CAD systémů (2D – AutoCAD, 3D – Invetor)

Praxe ve strojírenské/nábytkářské konstrukci výhodou

Smysl pro pečlivost a systematičnost

Životopisy zasílejte na email: silvie.vyroubalova@mbg.cz; mob.: 737 283 903