ZALOŽENO
1993

PŘIDEJ SE DO TÝMU

Obchodní ředitel

SYSTÉMOVÝ MANAŽER / IT SPECIALISTA

Náplň tvojí práce

    • Zajištění bezproblémového chodu IT infrastruktury (FortiGate, Cisco, VMware, Windows Server, MS SQL, Veeam),

      monitoring, upgrade a pravidelný reporting vedení společnosti.

    • Administrace a rozvoj firemního ERP Helios Orange Inuvio, tvorba reportů.
    • Zodpovědnost a příprava budgetu IT oddělení společnosti, investice a rozvoj (CAPEX) a jiných reportů.
    • Management softwarových licencí ve společnosti, HW majetku.
    • Podílení se na podpůrném řízení společnosti, metodická a systémová školení v oblasti řídících procesů.
    • IT podpora uživatelům – distribuce a údržba IT vybavení.

Očekáváme od tebe

    • Min. SŠ vzdělání nejlépe v informačních technologiích
    • AJ výhodou
    • ŘP sk. B
    • Analytické myšlení, zaměření na výsledek, schopnost práce v týmu
    • Pracovitost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a systematičnost
    • Výhodou znalosti LEAN, Six Sigma

Můžeme Ti nabídnout

    • odpovídající platové ohodnocení
    • zajímavá a tvůrčí práce – možnost seberealizace při implementaci nových projektů
    • příspěvek zaměstnavatele na stravování
    • týden dovolené navíc nad rámec ZP
    • možnost sjednání flexibilní pracovní doby
    • možnost dalšího vzdělávání
    • příspěvek na penzijní připojištění

Nástup možný ihned Životopisy zasílejte na email: silvie.vyroubalova@mbg.cz; mob.: 737 283 903