Konstruktér – stolařské výroby

Konstruktér –  stolařské výroby

Náplň práce:

  • Příprava technických výrobních výkresů v Inventor a Woodwork for Inventor.
  • Příprava dalších výrobních podkladů pro výrobu stolárny
  • Tvorba kusovníků, tvorba nářezových plánů, tvorba soupisu materiálů a kování

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání dřevařského nebo technického směru
  • Orientace v technologických postupech v nábytkářství
  • Orientace v materiálech a kování používaných v nábytkářství
  • Zkušenost s konstruováním nábytku
  • Zkušenost se softwarem Inventor případně Woodwork for Inventor.
  • Praxe v oboru – 2 roky (výhodou)
  • Aktivní řidič sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou a tvůrčí práci pro zákazníky jako jsou např: Amazon,Holba, Adidas,Dyson
  • Zázemí stabilní společnosti s orientací na zahraniční trhy: Evropa, Amerika, Japonsko
  • Zaškolení nových pracovníků
  • Příspěvek na podnikové stravování formou stravenkové paušálu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výkonnostní prémie
  • 25 dní dovolené
  • Nástup: Ihned
  • Mzda: Dohodou

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:

MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh

kontakt: Silvie Vyroubalová

Tel. 583 401 311

e-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz

www.mbg.cz

V Zábřehu dne: 20.5.2024