Účetní

Účetní

Náplň práce:

  • Pořizovaní a zajištění oběhu účetních dokladů
  • Účtování svěřeného typu transakcí
  • Zpracování DPH, KH, SH
  • Závěrkové účetní práce
  • Zpracování docházek a podkladů pro mzdy
  • Archivace dokladů a správa spisovny
  • Tvorba ekonomických reportů a analýz

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost českého podvojného účetnictví a českých účetních standardů
  • Znalost daňových zákonů (zejména zákon o DPH a DPPO)
  • Orientace ve mzdové a personální oblasti
  • Praxe v účetnictví a na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Pracovitost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

 Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Výkonnostní prémie
  • Příspěvek na podnikové stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené

 Mzda: Dohodou

Nástup: Možný ihned

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:

MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh

kontakt: Silvie Vyroubalová

Tel. 583 401 311

e-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz

www.mbg.cz